1. Nowe samochody
Cena (brutto)
256 900 zł
Średnie zużycie paliwa
1 l/100 km
Prędkość maks.
180 km/h
Moc maksymalna
306 KM

Gotów do drogi? Wybierz wersję i silnik

Wybierz wersję

4 Opcje

 • RAV4 Plug-in - Dynamic - 5-drzwiowy SUV

  RAV4 Plug-in Dynamic

  Hybrid
  5-drzwiowy SUV

  Wybierz silnik


  Od

  256 900 zł

  Bezstopniowa automatyczna | 4X4
  • Średnie zużycie paliwa
   1 l/100 km
  • Prędkość maks.
   180 km/h
  • Moc maksymalna
   306 KM
 • RAV4 Plug-in - Selection - 5-drzwiowy SUV

  RAV4 Plug-in Selection

  Hybrid
  5-drzwiowy SUV

  Wybierz silnik


  Od

  276 900 zł

  Bezstopniowa automatyczna | 4X4
  • Średnie zużycie paliwa
   1 l/100 km
  • Prędkość maks.
   180 km/h
  • Moc maksymalna
   306 KM
 • RAV4 Plug-in - Style - 5-drzwiowy SUV

  RAV4 Plug-in Style

  Hybrid
  5-drzwiowy SUV

  Wybierz silnik


  Od

  284 000 zł

  Bezstopniowa automatyczna | 4X4
  • Średnie zużycie paliwa
   1 l/100 km
  • Prędkość maks.
   180 km/h
  • Moc maksymalna
   306 KM
 • RAV4 Plug-in - GR Sport - 5-drzwiowy SUV

  RAV4 Plug-in GR Sport

  Hybrid
  5-drzwiowy SUV

  Wybierz silnik


  Od

  297 900 zł

  Bezstopniowa automatyczna | 4X4
  • Średnie zużycie paliwa
   1 l/100 km
  • Prędkość maks.
   180 km/h
  • Moc maksymalna
   306 KM

SUV z podwójnym DNA

RAV4 Plug-in Hybrid czerpie z ponad 20 lat doświadczeń Toyoty jako lidera technologii hybrydowej. Model ten został oparty najpopularniejszym SUV-ie w Europie – piątej generacji RAV4. Jest nie tylko mocniejszy w porównaniu z innymi samochodami w swojej klasie, lecz również bardziej ekologiczny i oszczędny.

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania

Na czym polega Kinto One?

 • Wybierasz leasing niższych rat dla firm lub leasing konsumencki.
 • Masz komfort użytkowania auta bez konieczności jego zakupu.
 • Dopasowujesz warunki umowy do własnych potrzeb.
 • Ponosisz niskie koszty eksploatacji auta.

Jakie korzyści są dla ciebie?

Niska wpłata własna

Możesz przeznaczyć pozostałe środki na inne cele.

Regularna wymiana auta

Wymieniasz samochód nawet co 2 lata.

Niska rata

Nie obciążasz budżetu firmowego lub prywatnego.

Elastyczność

Samodzielnie decydujesz, jak chcesz zakończyć umowę.

Sprawdź to na przykładzie

RAV4 PHEV
Selection

2.5 Plug-in
Hybrid 306 KM

Cena 276 900 PLN
256 700 PLN

Rata leasingu
Kinto One

2 895
PLN/mc
netto*

Rata leasingu
konsumenckiego Kinto One

3 560 PLN/mc
brutto**

Zapytaj swojego dilera o leasing KINTO ONE lub leasing konsumencki KINTO ONE

Sprawdź ofertę

Ikona segementu SUV z napędem hybrydowym typu plug-in

Wytrzymała i wyrafinowana Toyota RAV4 Plug-in Hybrid pozwoli Ci dotrzeć wszędzie tam, gdzie planujesz. Odkryj zalety napędu typu plug-in w aucie idealnie stworzonym do jazdy po mieście.

Podwójne DNA

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid łączy w sobie najnowszą technologię hybrydową z możliwością doładowania akumulatora z zewnętrznego źródła energii. Dzięki temu dojedziesz dalej, a Twoja jazda będzie jeszcze bardziej ekonomiczna. Zaawansowana konstrukcja, na którą się składa m.in. pojemna bateria litowo-jonowa, zapewnia najlepszy w klasie zasięg i natychmiastowe przyspieszenie.
Więcej o napędzie plug-in hybrid

Czysta moc

Mocna, dynamiczna i łatwa w prowadzeniu Toyota RAV4 Plug-in Hybrid oferuje osiągi, które nie mają sobie równych. Wyposażona w silnik 2.5 Plug‑in Hybrid o mocy 306 KM i inteligentny napęd na wszystkie koła AWD-i zapewnia doskonałą trakcję i pozwala przyspieszyć od 0 do 100 km/h w jedyne 6 s.

Jedź po swojemu

Przełącznik trybów jazdy pozwala łatwo zmienić tryb hybrydowy na EV, dzięki któremu Twoja Toyota Plug-in Hybrid może pokonać dystans nawet 75 km, nie zużywając ani jednej kropli paliwa i nie emitując żadnych spalin. Z kolei silnik benzynowy sprawia, że nawet najdłuższa podróż stanie się przyjemnością.

Stylowe wnętrze

Elegancka kabina Toyoty RAV4 Plug-in Hybrid stanowi idealne otoczenie, by rozkoszować się ciszą i komfortem jazdy. Przemyślane wyposażenie pozwala cieszyć się każdą chwilą spędzoną we wnętrzu tego auta. Komfort użytkowania samochodu zwiększa funkcjonalny bagażnik o pojemności 520 l.

Innowacyjne technologie

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid została wyposażona w zaawansowane technologie, w tym system m.in. multimedialny Toyota Smart Connect®, który pozwoli Ci zachować łączność i kontrolę na każdym etapie podróży.
 • Kolorowy ekran dotykowy W środku Toyota RAV4 Plug-in Hybrid jest równie imponująca, jak i na zewnątrz. Każdą Twoją jazdę uprzyjemnią doskonałe narzędzia multimedialne, takie jak 10,5" kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości czy możliwość integracji smartfona za pośrednictwem interfejsu Apple CarPlay. RAV4 Plug-In Hybrid offers a seamless multimedia package within its sophisticated outer design. The intuitive multimedia dashboard boasts a 10.5" touchscreen with the latest smartphone integration through wireless Apple CarPlay.
 • Cyfrowy wyświetlacz na tablicy wskaźników Digital Cockpit, czyli cyfrowy wyświetlacz na tablicy wskaźników o przekątnej 12,3", pozwoli Ci na jeszcze większą personalizację i zapewni dostęp do najważniejszych informacji na temat jazdy.
 • Usługi zdalne i Toyota Smart Connect® Otwórz się na nowe możliwości dzięki usługom zdalnym MyToyota – steruj klimatyzacją, uruchamiaj światła awaryjne, blokuj zamek centralny w swoim samochodzie za pomocą aplikacji MyToyota. System multimedialny Toyota Smart Connect®, nawigacja Connected z mapami online i inteligentny asystent głosowy sprawią, że zawsze będziesz wiedział, co się dzieje na drodze.

RAV4 Plug-in GR SPORT

Szukasz nietuzinkowych rozwiązań? Sprawdź możliwości nowej Toyoty RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT. Wersja ta łączy najnowszą technologię hybrydową z możliwością doładowania akumulatora z zewnętrznego źródła energii, a także wyjątkową stylistyką zainspirowaną osiągnięciami zespołu TOYOTA GAZOO Racing.

Dynamiczny i oszczędny napęd Plug-in Hybrid

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT została wyposażona w silnik 2.5 Plug‑in Hybrid o mocy 306 KM i inteligentny napęd na wszystkie koła AWD-i. Od 0 do 100 km/h samochód przyspiesza w jedyne 6,0 s i może pokonać nawet 75 km, nie zużywając ani jednej kropli paliwa i nie emitując żadnych spalin (zasięg zależy m.in. od stopnia naładowania baterii i warunków drogowych).

Nowoczesny design

Mocna i łatwa w prowadzeniu Toyota RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT łączy sportowy styl z najlepszymi cechami nadwozia typu SUV. Auto zdobią wyjątkowe detale stylistyczne, takie jak grafitowe osłony przedniego i tylnego zderzaka czy tylny dyfuzor GR SPORT w kolorze fortepianowej czerni.

Zaawansowane bezpieczeństwo

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT została wyposażona w zaawansowane systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, takie jak system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z funkcją automatycznego hamowania (RCTAB), układ detekcji przeszkód (ICS) i system przypominający o sprawdzeniu tylnych foteli przed opuszczeniem pojazdu (RSRS).

Toyota T-Mate – W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Model RAV4 Plug-in został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdym RAV4 Plug-in dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu RAV4 Plug-in poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu RAV4 Plug-in w konfiguratorze.
 • Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS)

  Układ wykrywa ryzyko zderzenia z innymi pojazdami, pieszymi i rowerzystami i ostrzega kierowcę sygnałem dźwiękowym i wizualnym. Jeżeli kierowca nie zdoła odpowiednio szybko zareagować, samochód zacznie automatycznie hamować, aby nie dopuścić do kolizji lub zminimalizować jej skutki. Najnowsza wersja PCS została rozbudowana m.in. o układ zapobiegania kolizjom na skrzyżowaniach i wspomaganie kierownicy w razie ryzyka zderzenia.

 • Inteligentny tempomat adaptacyjny (iACC)

  Inteligentny tempomat adaptacyjny utrzymuje stały zadany dystans od poprzedzającego auta. Jeżeli odległość zacznie się zmniejszać, tempomat automatycznie zacznie hamować i uruchomi światła stop. W samochodach wyposażonych w układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA) system dodatkowo odczytuje ograniczenia prędkości i sugeruje dostosowanie stylu jazdy do obowiązujących limitów.

 • Asystent utrzymania pasa ruchu (LTA)

  System monitoruje oznakowanie poziome i utrzymuje auto na zadanym torze jazdy, wykonując delikatne manewry korygujące, gdy pojazd zacznie przekraczać linię bez użycia kierunkowskazu.

 • Monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM)

  Parkuj łatwiej z systemem, który łączy obraz z czterech kamer, pozwalając monitorować całą przestrzeń wokół auta.

 • System ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z automatycznym hamowaniem (RCTAB)

  Podczas wyjeżdżania tyłem z miejsca parkingowego system wykryje wszelkie pojazdy przejeżdżające za Twoim autem i automatycznie zahamuje, jeżeli wystąpi ryzyko kolizji.

 • System przypominający o sprawdzeniu tylnych foteli przed opuszczeniem pojazdu (RSRS)

  System ten ostrzega kierowcę, jeśli na tylnym fotelu pozostawiono pasażerów lub przedmioty. Informacje o tym będą pokazane na cyfrowym wyświetlaczu na tablicy wskaźników.

 • Toyota Smart Connect – zdarzenia drogowe

  System zbiera informacje od innych uczestników ruchu i ostrzega kierowcę przed lokalnymi utrudnieniami oraz wydarzeniami na drodze, takimi jak wypadki drogowe czy oblodzenia, wyświetlając odpowiednie komunikaty na ekranie multimedialnym.

Hybrydy plug-in – najczęściej zadawane pytania

Jaka jest różnica między standardową hybrydą a hybrydą typu plug-in?

Wszystkie hybrydy Toyoty wykorzystują technologię Hybrid Synergy Drive. Hybrydy typu
plug-in wyróżniają się tym, że są wyposażone w baterie o większej pojemności, dzięki czemu oferują zasięg do 75 km w trybie elektrycznym. Samochody te mogą być ładowane przy użyciu zewnętrznego źródła prądu, takiego jak domowe gniazdko elektryczne, domowa stacja Wallbox lub miejska ładowarka. Są bardzo oszczędne, a po wyczerpaniu zmagazynowanej energii przełączają się automatycznie w tryb hybrydowy.

Czy oszczędne auto może dawać radość z jazdy?

Toyota RAV4 Plug-in jest łatwa w prowadzeniu i oferuje moc, która potrafi zaskoczyć. Dzięki doskonałej trakcji i 306-konnej jednostce napędowej przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje jedyne 6 s. RAV4 Plug-in oferuje niższe emisje CO2 i mniejsze spalanie niż pojazdy z napędem konwencjonalnym (22 g/100 km i 1 l/100 km w trybie mieszanym).

Jaki jest zasięg baterii i czy mogę poruszać się wyłącznie w trybie elektrycznym?

Tryb elektryczny zapewnia bezemisyjną i cichą jazdę przez 75 km (w trybie mieszanym) lub nawet 98 km w mieście. Tryb EV oferuje maksymalne przyspieszenie i jazdę z prędkością do 135 km/h*. Po rozładowaniu baterii RAV4 Plug-in płynnie przełączy się w tryb jazdy hybrydowej.

Gdzie mogę ładować auto?

 • Domowe gniazdko
 • Stacja Wallbox
 • Ładowarki publiczne

Toyotę RAV4 Plug-in możesz ładować przy użyciu standardowego domowego gniazdka (10 A).

Szybka, prosta w obsłudze stacja Wallbox* dedykowana do domu lub biura to wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

Dzięki aplikacji mobilnej MyT Toyota szybko wyszukasz dostępne stacje ładowania w Twojej okolicy.

Jak długo trwa ładowanie?

 • Domowe gniazdko
 • Stacja Wallbox
 • Ładowarki publiczne

Pełne ładowanie zajmuje około 7,5 h*. Dzięki funkcji planowanego ładowania możesz obniżyć koszty zużycia prądu, jeśli Twoja taryfa przewiduje mniejsze stawki w nocy lub poza godzinami szczytu.

Wykorzystanie domowej stacji Wallbox pozwala na bezpieczne naładowanie baterii w Twoim samochodzie w ciągu 2,5 h*. Dzięki aplikacji MyT Toyota możesz na bieżąco śledzić ten proces.

Publiczna ładowarka może naładować Twoje auto w 2,5 h*. Dzięki aplikacji MyT Toyota łatwo sprawdzisz poziom naładowania baterii, co jest szczególnie przydatne, gdy parkujesz w mieście.

Jak mogę zwiększyć zasięg w trybie EV?

 • Częste ładowanie
 • Płynna jazda
 • Odzyskiwanie energii z hamowania
 • Ogrzewanie postojowe

Codzienne ładowanie pozwala lepiej wykorzystywać tryb elektryczny w Twoim aucie.

Zoptymalizowany styl jazdy poprawia wydajność trybu EV i przekłada się na niższe spalanie.

Przechwytywanie energii kinetycznej z układu hamulcowego pozwala doładować baterie i zmniejszyć prędkość pojazdu za każdym razem, gdy zdejmiesz stopę z pedału gazu.

Dzięki funkcji zdalnej regulacji temperatury wnętrza możesz przygotować optymalne warunki jazdy w kabinie jeszcze zanim rozpoczniesz podróż.

Czy mogę poruszać się hybrydą typu plug-in, jeśli jest kompletnie rozładowana?

Twoja Toyota Plug-in Hybrid jest gotowa do jazdy niezależnie od stopnia naładowania baterii. Nawet zupełnie rozładowane auto ruszy, jeśli w jego zbiorniku wciąż znajduje się paliwo. Pamiętaj, że tylko regularne ładowanie pozwoli Ci cieszyć się korzyściami posiadania auta wyposażonego w tryb elektryczny.

Jak wytrzymała jest bateria w modelu RAV4 Plug-in?

Każda bateria hybrydowa Toyoty została opracowana, aby służyć przez cały okres użytkowania Twojego auta. Wszystkie baterie zostały objęte gwarancją na 5 lat/100 000 km*, którą przy regularnych corocznych przeglądach można przedłużyć do 10 lat.

Stacja ładująca Wallbox

Stylowe stacje ładujące Wallbox pozwolą Ci wykorzystać cały potencjał Twojej Toyoty Plug-in Hybrid (PHEV) lub auta elektrycznego (EV). Ciesz się oszczędnościami z jazdy w trybie elektrycznym, ładując samochód bez wychodzenia z domu. Nasza stacja ładująca to najwygodniejszy i najtańszy sposób, by każdy dzień zaczynać z pozytywną energią.

Zwróć uwagę na szczegóły

Zobacz, co sprawia, że Toyota RAV4 Plug-in Hybrid jest tak urzekająca.