1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie


Szanowni Państwo,


w związku ze skierowaną przez firmę SOFTCOM Sp. z o.o., będącą usługodawcą pilotażowego Innowacyjnego Programu Serwisowego (IPS/Opiekun serwisowy), korespondencją, której odbiorcami byli nasi Klienci, korzystający z w/w Programu, pragniemy poinformować, że przesłane do Państwa przez firmę SOFTCOM Sp.zo.o. informacje były niezgodne z przyjętą przez Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o. i Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp. z o.o. Polityką Ochrony Danych Osobowych, i zostały przekazane w naszym imieniu bez naszej wiedzy i przyzwolenia. Podjęliśmy już stosowne kroki, zmierzające do wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Dodatkowo zostali Państwo wprowadzeni w błąd, w zakresie informacji dotyczącej udostępniania danych telemetrycznych i informacji pozyskanych z szyny CANBUS pojazdu. Funkcjonalność ta nie była wykorzystywana w pojazdach Klientów korzystających z IPS.

Jeżeli byli Państwo odbiorcą korespondencji z firmy SOFTCOM Sp.zo.o. i chcieliby uzyskać dodatkowe informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych, pod adresem: iod@toyotanowakowski.pl lub na adres Toyota Bielany Nowakowski Sp.zo.o., ul. Czekoladowa 10, 55-040 Bielany Wrocławskie, z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych.

Intencją niniejszej informacji jest ochrona Państwa danych osobowych, jak również rzetelne informowanie o sposobie ich przetwarzania.

Pełna informacja dotycząca naszej polityki ochrony danych osobowych dostępna jest pod adresem: www.toyotanowakowski.pl/polityka_rodo

 

Z poważaniem,

Administrator Ochrony Danych

Toyota Bielany Nowakowski Sp.zo.o.

Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp.zo.o.21.06.2018PREMIERA NOWEGO AYGO JUŻ W TEN WEEKEND !

Odwiedź nasze salony w Dni Otwarte i wygraj rodzinny weekend w Osadzie Śnieżka podczas którego przetestujecie Nowe Aygo!

Czeka na Was moc atrakcji!

#Magenta to najpiękniejszy kolor tego sezonu!

Przygotowaliśmy dla Was specjalne oferty – Nowe Aygo w edycji specjalnej PRIME x-cite i PRIME x-tream w rewelacyjnej cenie 399 złotych miesięcznie w leasingu SmartPlan!*

 

Zapraszamy do naszego salonu w Bielanach Wrocławskich

sobota: 09:00 – 16:00

niedziela: 10:00 – 15:00


Czekamy na Was, do zobaczenia!

Aygo #JustGo

 

* Rata miesięczna netto w Leasingu SMARTPLAN wykonana przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, wpłata własna 105 ceny zakupu samochodu. Łączny limit przebiegu do 45 000 km w trakcie trwania umowy. Rata nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Szczegóły Leasingu SMARTPLAN i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Toyoty. Kalkulacja z dnia 07.05.2018 r.


07.06.2018RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ NOWEGO AYGO!

Bądź pierwszy!Sprawdź wersję PRIME w rewelacyjnej cenie 399 zł! / mc

  • leasing SMARTPLAN
  • wpłata własna - 10%Szczegóły promocji: http://www.toyotanowakowski.pl/new-cars/aygo/aygo-2018.json23.04.2018SPECJALNIE WSPARCIE DLA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH

W RAMACH FUNDUSZU NISKOEMISYJNEGO - SKORZYSTAJ JUŻ DZIŚ!


Szukasz alternatywy dla samochodów z silniekiem diesla? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

- Hybryda!

Tylko do 30 kwietnia możesz skorzystać ze specjalnego wsparcia w ramach Funduszu Niskoemisyjnego.

Pamiętaj - oferta jest wyjątkowa i ograniczona w czasie - więc nie zwlekaj i odwiedź nasz salon już dziś!Wysokość dodatkowego wsparcia na poszczególne modele wynosi:

  • Yaris Hybrid: 1 000 zł rabatu
  • Auris Hybrid: 2 000 zł rabatu
  • Prius Plug-in: 2 000 zł rabatu
  • C-HR Hybrid: 2 000 zł rabatu
  • RAV4 Hybrid: 3 000 zł rabatuZapraszamy do naszego salonu!

Kontakt:

tel. +48 71 799 60 53
e-mail: handlowy@toyotanowakowski.pl


12-04-2018!!! FINAŁ WYPRZEDAŻY !!!

16 - 21 kwietnia


Twoja wymarzona Toyota z rabatem do 19 000 zł!*


Tylko teraz specjalna oferta rabatowa z atrakcyjnym finansowaniem i leasingiem 102,5%*

Odwiedź jeden z salonów Toyota Nowakowski i skorzystaj z wyjątkowych promocji!

*Szczegóły u doradców handlowych.


15-03-2018WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI "SAMOCHÓD MARZEŃ 2018":

https://www.toyotanowakowski.pl/world-of-toyota/dream-car/index.jsonSerdecznie gratulujemy Zwycięzcom, ale to jeszcze nie wszystko - szykujemy dla Was wyjątkową niespodziankę. Śledźcie naszą stronę internetowa i kanały social media!

Dziękujemy Dzieciom, Rodzicom i Szkołom za poświęcony czas i gratulujemy inwencji, i wyobraźni oraz serca włożonego w każdy projekt.