1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

OFERTY PRACY

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy chętych wyzwań i ambitnych osób do stałej współpracy. Chcesz rozpocząć karierę w naszych szeregach - zapraszamy!

Dokumenty aplikacyjne w formie CV i listu motywacyjnego prosimy wysyłać na adres:

praca@toyotanowakowski.pl

Wpisując w temacie wiadomości  nazwę stanowiska na które Państwo aplikują.

! W każdym przypadku prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toyota Bielany Nowakowski Sp. z.o.o. i Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

     AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ
     Miejsce: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie przygotowaniem i myciem pojazdów nowych i używanych dla poszczególnych działów firmy.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną
• Pozytywne nastawienie i dyspozycyjność
• Solidność w wykonywaniu zadań
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• Zatrudnienie u stabilnego pracodawcy
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Przyjazna atmosfera pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Toyota Bielany Nowakowski Sp. Z O.O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z KLIENTEM

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się telefoniczną obsługą klienta, umawianiem klientów na serwis, przeprowadzaniem ankiet po wizycie w salonie/serwisie oraz umawianiem spotkań handlowych. W codziennej pracy używamy telefonu oraz maila. Zadaniem Osoby na tym stanowisku będzie budowa pozytywnych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami firmy. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami i równocześnie stawiamy na indywidualne podejście do Klienta, dlatego u nas możesz być sobą w kontakcie z Klientem. To od Ciebie będzie zależało pozytywne doświadczenie Klienta w kontakcie z naszą firmą - dlatego liczymy na Twoją przyjazność i pozytywne nastawienie. Nastawienie na cel jest dla nas bardzo ważne, ponieważ działamy w oparciu o wskaźniki efektywności.

Wymagania:

  • - wykształcenie minimum średnie,
  • - bardzo wysoka kultura osobista,
  • - dobra dykcja i bogaty zasób słownictwa,
  • - umiejętność pracy w zespole,
  • - umiejętności organizacyjne,
  • - dokładność, sumienność, punktualność, samodzielność, dynamika w działaniu,
  • - dobra znajomość obsługi komputera,
  • - łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon,
  • - doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • - kreatywność i umiejętności właściwej oceny sytuacji,

    Oferujemy:

    • - umowę o pracę,
    • - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • - atrakcyjną, pełną wyzwań pracę,
    • - przyjazną atmosferę w pracy
    • - szkolenia
      - pakiet benefitów