Toyota Lexus Romanowski Kraków

Nowy zintegrowany salon Toyoty i Lexusa

2020-09-16

W Krakowie otworzono pierwszą w Polsce zintegrowaną stację dilerską Toyoty i Lexusa – Toyota Lexus Romanowski Kraków. Obecnie jest to jeden z największych salonów samochodowych w Europie, zachwycający swoją nowoczesnością i luksusowym wyposażeniem. Obsługę na najwyższym poziomie i wyjątkowo szeroki zakres usług znajdą w nim zarówno klienci Toyoty, jak i Lexusa.

Zintegrowany salon Toyoty i Lexusa

Nowy salon Toyoty i Lexusa mieści się przy ul. Zakopiańskiej 68 w Krakowie. Został on zaprojektowany jako wielofunkcyjne, luksusowe centrum motoryzacyjne, w którym klienci mają dostęp do wszelkiego rodzaju usług i pomocy wykwalifikowanych pracowników salonu. A wszystko to zgodnie z japońską zasadą gościnności Omotenashi.

W nowym salonie Toyota Lexus Romanowski Kraków można w eleganckiej, nowoczesnej przestrzeni poznać zalety wszystkich modeli obu marek, a także sprawdzić bogatą ofertę aut używanych z gwarancją.

Budynek posiada podziemny garaż, gdzie znajdują się też miejsca parkingowe dla klientów. Z garażu z łatwością można się dostać na pozostałe piętra budynku, gdzie na klientów czekają specjaliści. Pomogą oni w każdej sprawie związanej z zakupem, posiadaniem lub sprzedażą samochodu.

Kompleksowa obsługa i autodetailing

Co się mieści w nowym obiekcie? Lista jest długa. Znaleźć tu można salony nowych samochodów Toyoty i Lexusa, salon zakupu i sprzedaży aut używanych wszystkich marek, punkt wynajmu samochodów, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz punkt sprzedaży części zamiennych i akcesoriów. Można też tu skorzystać z usług specjalistów oferujących ubezpieczenia oraz najbardziej atrakcyjne formy finansowania samochodu.

Tym, co zdecydowanie wyróżnia nowy salon Toyoty i Lexusa w Krakowie, jest Romanowski Detailing & Car Spa. Jednostka ta zajmuje się autodetailingiem samochodów wszystkich marek, czyli profesjonalną, wieloetapową pielęgnacją pojazdu. Specjaliści Toyoty i Lexusa oferują oczyszczenie, konserwację, renowację i zabezpieczenie auta powłoką ceramiczną lub folią ochronną. Dzięki tym zabiegom auto będzie się świetnie prezentowało nawet po latach użytkowania.

Ekologia i nowoczesność

Nowy salon Toyoty i Lexusa przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie to jeden z największych tego typu obiektów w Europie. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 13500 m2. W czteropiętrowym budynku (z dwoma kolejnymi poziomami pod ziemią) zastosowano wiele ekologicznych rozwiązań. Jednym z nich jest m.in. zielony dach o powierzchni 1650 m2. Salon będzie też korzystał z energii o certyfikowanym pochodzeniu ze źródeł odnawialnych.

Salon pozwala wyeksponować po 20 samochodów Toyoty i Lexusa. Kolejne siedem aut jest widocznych z rampy widokowej od strony ul. Zakopiańskiej. Z kolei salon samochodów używanych może pomieścić 80 pojazdów.

Serwis mechaniczny wyposażony w 18 podnośników jest połączony ze stacją kontroli pojazdów oraz pełną linią diagnostyczną. Klienci mogą skorzystać także z myjni ręcznej i automatycznej.

Nowa stacja dealerska to już drugi salon Lexusa w Krakowie, należący do sieci Toyota & Lexus Romanowski. Pierwszy znajduje się przy al. Pokoju 63A. Stacja Toyoty została przeniesiona z poprzedniego obiektu przy al. Bora Komorowskiego. Toyota & Lexus Romanowski jest autoryzowanym dilerem od 27 lat i prowadzi także salony Toyoty i Lexusa w Radomiu i Kielcach.

Dowiedz się więcej

Nowa Toyota Yaris Cross Nowa Toyota Yaris Cross Dowiedz się więcej Toyota AYGO X prologue Toyota AYGO X prologue Poznaj nowy samochód koncepcyjny Debiutuje nowy elektryczny SUV Toyoty Debiutuje nowy elektryczny SUV Toyoty Pierwsza prezentacja w Szanghaju Rozpoczęła się budowa Woven City Rozpoczęła się budowa Woven City Pierwsze eksperymentalne miasto Toyoty Nowy model Toyoty z segmentu A Nowy model Toyoty z segmentu A Dowiedz się więcej o planach marki Toyota Yaris nowym liderem w Europie Toyota Yaris nowym liderem w Europie Dowiedz się więcej Toyota zwiększyła udział w europejskim rynku do 6% Toyota zwiększyła udział w europejskim rynku do 6% Dowiedz się więcej Toyota wyłącznym właścicielem fabryki w Kolinie Toyota wyłącznym właścicielem fabryki w Kolinie Sprawdź szczegóły Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Sprawdź szczegóły Toyota liderem pod względem liczby rejestracji Toyota liderem pod względem liczby rejestracji Sprawdź ofertę wyprzedażową marki Bank BNP Paribas wzmocnił swoją hybrydową flotę Bank BNP Paribas wzmocnił swoją hybrydową flotę Dowiedz się więcej Fabrykę Toyoty opuścił 4-milionowy Yaris Fabrykę Toyoty opuścił 4-milionowy Yaris Dowiedz się więcej