Umów się na jazdę próbnąUmów się na przeglądFinansowanie - oblicz ratęKonfiguruj swoją Toyotę

Autoryzowana Stacja Dilerska Toyota Bielany Nowakowski z siedzibą w Bielanach Wrocławskich istnieje od 10 lat, jednak nasze doświadczenie jako Autoryzowanego Dilera to już 22 lata. Wtedy właśnie powstał nasz pierwszy salon Toyoty, w Świebodzicach (w 2009 r. przeniesiony do Wałbrzycha).

Stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi, niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę naszych Klientów. Naszym atutem jest młoda, kompetentna i stała kadra - zespół ludzi z pasją. Mamy jeden z najniższych wskaźników rotacji pracowników w całej sieci Toyoty!

Nasza firma mieści się tuż przy nowym CH IKEA-Bielany (100m), przy wyjeździe na Wałbrzych.

W chwili obecnej pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik - diagnosta

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się m.in. naprawą i obsługą pojazdów mechanicznych, diagnostyką układów pokładowych, silników, skrzyń biegów, systemów bezpieczeństwa, układów napędowych.

Wymagania:

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- wykształcenie minimum średnie, najlepiej kierunkowe;

- znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym

- 6-letnie doświadczenie w branży samochodowej (niekoniecznie w ASO)

- wysoka kultura osobista;

- umiejętność pracy w zespole;

- umiejętności organizacyjne;

- prawo jazdy kat. B – czynnie

- uprzejmość, uczynność;

- dokładność, sumienność, samodzielność, szybkość w działaniu

Oferujemy:

- zatrudnienie u uczciwego pracodawcy

- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- szkolenia

- przyjazna atmosfera pracy

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres mailowy:  ino@toyotanowakowski.pl

Nasza polityka e-prywatności